Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty

Poznaj okolicę

Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego

Położony na pograniczu województw warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Obejmuje najcenniejszy pod względem przyrodniczym obszar Pojezierza Iławskiego, w tym jezioro Jeziorak oraz Jezioro Jasne.

Park Krajobrazowy Wzgórz Dylewskich

Park Krajobrazowy Wzgórz Dylewskich powstał w celu ochrony bardzo urozmaiconej rzeźby, unikatowych walorów krajobrazowo-widokowych, bogatej ilościowo i zróżnicowanej gatunkowo flory i flory. Działa tu wyciąg narciarski, powstały także trasy dla narciarstwa biegowego.

Rezerwat Sosny Taborskiej

Rezerwat Sosny Taborskiej obejmuje liczący ponad 230 lat drzewostan z przewagą sosny zwyczajnej rasy taborskiej. Cenione na świecie sosny taborskie wykorzystywane były do budowy masztów żaglowców. Przekroje sosen wystawiono na wystawie światowej w Paryżu w 1900 roku.

Zamek krzyżacki

Zamek krzyżacki w Ostródzie to budowla należąca do najstarszych i najciekawszych zabytków budownictwa gotyckiego w okolicy. Znajduje się tu muzeum i odbywają się liczne imprezy.

Pole Bitwy pod Grunwaldem

Niedaleko od Ostródy znajduje się pole bitwy pod Grunwaldem, gdzie co roku odbywa się kostiumowo-batalistyczna rekonstrukcja bitwy z udziałem bractw rycerskich z całej Europy.

Wyciąg dla narciarzy wodnych

Na jeziorze Drwęckim działa liczący 800m wyciąg dla narciarzy wodnych. Jest to jedna z najciekawszych atrakcji turystycznych w regionie. Nad bezpieczeństwem korzystających z wyciągu cały czas czuwa instruktor i ratownik.

Jazda konna

Mazury to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Jedną z ciekawych propozycji jest jazda konna i wycieczki wozami lub saniami. To idealna propozycja zarówno dla małych dzieci i osób pierwszy raz mających kontakt z koniem, jak i dla wytrawnych, żądnych przygód jeźdźców.

Golf

Na miłośników tego wyjątkowego sportu, w odległości zaledwie 30 min jazdy od Ostródy, czeka wyjątkowy ośrodek golfowy w Pasłęku - Sand Valley Golf & Country Club. Znajduje się tu 18-dołkowe pole golfowe, którego architekci inspirowali się projektami legendarnych pól z początku XX wieku.

Tenis

Kryte i odkryte korty tenisowe znajdujące się na terenie kompleksu sportowego w Ostródzie czekają na amatorów gry w tenisa. Przy kortach działa wypożyczalnia sprzętu i szkółka.

Fitness Club

Fitness Club znajdujący się w centrum miasta, w galerii handlowej, to nowo otwarty wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt treningowy club fitness. W swojej ofercie ma nie tylko siłownię czy trening personalny pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, ale również całą gamę zajęć fitness, m.in.: joga, pilates, pole dance, zumba i inne. Skorzystacie tu Państwo także z solarium oraz Vacu Line Red.

Trattoria "La Riva"

Trattoria mieści się w hotelu Willa Port. Ta wyróżniona w przewodniku Magdy Gessler i Newsweek restauracja serwuje doskonałe dania kuchni włoskiej oraz regionalnej. W weekendy muzyka na żywo.

Zamów zniżki na maila i oszczędzaj

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij